nanotech
19 بهمن 1401 - 13:12

نشست و همدلی دو طایفه نارگ موسی و بابکان با شورای تامین گچساران

نشست و همدلی دو طایفه نارگ موسی و بابکان با شورای تامین گچساران در سالن فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از گچساران روانبخش دیهیم خوب در نشست و همدلی دو طایفه نارگ موسی و بابکان با شورای تامین گچساران اظهار کرد: همدلی و اتحاد از جایگاه ویژه ای برخوردار می باشد به گونه ای که در قرآن کریم نیز به آن اشاره شده است.

وی بیان کرد: قرآن کریم مسلمانان را فرمان صریح همبستگی و همدلی می دهد که همگی به ریسمان الهی چنگ بزنید و از تفرقه و جدایی و ناهماهنگی پرهیز کنید.

فرماندار گچساران تصریح کرد: برای ایجاد وحدت و همبستگی در میان هر قشر و جامعه ای، نیاز به عوامل و حلقه های اتصالی است که اعضای یک جامعه و یا جوامع را مانند دانه های تسبیح منظم کند و به هم پیوند دهد.

دیهیم خوب عنوان کرد: وحدت عامل مهم حرکت بخش برای انقلاب ها بوده، و انسان ها را در گذر پیشرفت به سوی پیروزی ها، از دست اندازها و گردنه های صعب العبور، عبور می دهد.

وی گفت: وحدت به ناتوانی ها توان بخشیده، و دشواری ها را آسان می کند.

فرماندار گچساران خاطرنشان کرد: در این شهرستان طوایف مختلف دو قوم بزرگ لر و ترک و برخی از اقوام دیگر در کنار هم با همدلی و اتحاد زندگی می کنند.

دیهیم خوب بیان کرد: اتحاد و همدلی طوایف با همکاری مردم و بزرگان،معتمدین طوایف با شورای تامین شهرستان باعث ایجاد امنبت خوب در گچساران شده است.

 

انتهای پیام/ ۸۲۰۳۳

منبع: فارس
شناسه خبر: 1027515